Begin je eerste dag in Glasgow en maak een panoramische stadstour. Op je tweede dag ga je naar het noorden naar de middeleeuwse stad Stirling en door de Trossachs naar Fort William, waar je stopt voor je lunchpauze. Daarna gaat uw reis verder naar Inverness, waar Loch Ness zich bevindt.
De volgende dag verlaat u Inverness in zuidelijke richting. Onderweg stop je bij een whiskystokerij waar je de kans krijgt om meer te weten te komen over het productieproces en natuurlijk om heerlijke monsters te proeven! Na een stop bij St Andrews en bij de iconische Forth Bridge, ga je naar Edinburgh, de hoofdstad van Schotland. Dag 4 staat in het teken van deze fascinerende stad. Leer 's ochtends meer over de geschiedenis met een panoramische rondleiding en verken het 's middags op eigen gelegenheid.
York is de volgende op de route. Geniet van een vrije dag om het in je eigen tempo te verkennen voordat je doorgaat naar een nieuwe geweldige bestemming, Liverpool. Dag 7 keert u langzaam terug naar Londen en stopt u in Stratford-Upon-Avon en Oxford. Je brengt de laatste dag van je geweldige avontuur door in Londen, waar je de wijk Westminster bezoekt met Parliament, Big Ben, Westminster Abbey en het West End-gebied, bekend om zijn vele theaters, bars en bruisend nachtleven.
Klik hier voor het reisschema.